Jak poderwać dziewczynę na domówce?

Domówka to idealny moment na poznanie nowych osób. Z pewnością to również okazja, żeby zainteresować sobą dziewczynę. Jeśli nie masz pewności, jak uwieść dziewczyne  na domówce, przeczytaj poniższe porady. Zobaczysz, że nie jest to takie trudne.

Z pewnością najlepszym momentem na rozpoczęcie rozmowy jest ten, w którym Twoja wybranka jest sama. Dzięki temu nikt nie będzie Wam przeszkadzał, a Ty będziesz mógł poznać ją nieco lepiej. W jaki sposób to zrobić? Przedstaw się już na początku imprezy. Gdy nadejdzie okazja, w czasie której zostaniecie sami, możesz zacząć od zapytania jej, skąd zna gospodarza. Podzielicie się historiami z nim w roli głównej. Pokaż się jako osoba z dobrym poczuciem humoru i dystansem.

To z pewnością zrobi na niej dobre wrażenie. W historiach wplataj także nieco informacji o sobie. Być może to zachęci ją do tego samego. Jeśli na domówce jest przyjemna muzyka, a Ty jesteś odważny, poproś ją do tańca. Nie musisz być mistrzem parkietu, zadbaj o to, żeby taniec był luźny. Pamiętaj, żeby poprosić o numer telefonu. To będzie dla niej jasny znak, że chcesz kontynuować tę znajomość.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s